O nas

Szkoła Pływania Delfin powstała w 2006 roku. Działalność rozpoczęliśmy w czerwcu na basenie Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie, w styczniu 2008 roku na basenie OSIR Prudnik, w styczniu 2010 roku na nowo otwartej pływalni Delfin w Krapkowicach, tego samego roku na wyremontowanej pływalni w Nysie, od lutego 2011 roku na basenie w Hotelu "Ziemowit" w Jarnołtówku. W kwietniu 2018r przenieslismy zajęcia z Hotelu "Ziemowit" do Hotelu Chrobry w Pokrzywnej oraz od października 2018 roku rozpoczęlismy działalność na nowej Krytej Pływalni "Sojka" w Prudniku. 2020r Szkoła Pływania wróciła do Hotelu "Ziemowit". W marcu 2021r powstał UKS KLUB PŁYWACKI DELFIN PRUDNIK uzyskaliśmy nr licencji 019/07 Polskiego Związku Pływackiego. Trenujemy na Krytej Pływalni Sójka w Prudniku ul. Podgórna 7. Zawodnicy naszego Klubu posiadają licencje Polskiego Związku Pływackiego i są zawodnikami Kadry Polski. Bierzemy udział w zawodach organizowanych przez Opolski Okrękowy Związek Pływacki m.in. Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny, Grand Prix oraz w zawodach ogólnokrajowych.

Szkoła posiada kadrę wyszkoloną w Polsce i za granicą, nasza wszechstronność i wieloletnie doświadczenie w zakresie pływania, ratownictwa wodnego i specjalistycznego czyni naszą szkołę jedną z konkurencyjnych w kraju i za granicą.

Kadra naszej szkoły doskonali na bieżąco nowe metody nauczania i trenowania pływaków i zawodników.
Wiedzę zdobytą od najlepszych pedagogów, trenerów i mistrzów świata przekazujemy w sposób najbardziej zrozumiały i skuteczny. Gwarantujemy, że nauczymy pływać każdego młodszego czy starszego. Po ukończeniu kursu wystawiamy dyplomy i certyfikaty.

Nauczyliśmy pływać tysiące klientów. Poza pływaniem rekreacyjnym nasi wychowankowie trenują pływanie zawodowe są ratownikami oraz biorą udział w zawodach pływackich i z zakresu ratownictwa wodnego.
Nasza szkoła to zdrowie, zabawa, sport, perspektywa rozwoju dla pływaków , ratowników wodnych, sterników motorowodnych i płetwonurków.

Właściciel szkoły pływania DELFIN
Instruktor/Trener pływania klasy II
mgr Krzysztof Kasprzyszyn tel. 664770969

www.naukaplywania.prudnik.pl

www.wopr.prudnik.pl